Usługa saszetkowania: saszetki z chusteczką, saszetki z masą kosmetyczną, saszetki jednorazowe, próbki produktu.

31 maja, 2021

Usługa saszetkowania

Saszetkowanie to nasza najnowsza usługa, którą świadczymy dla klientów. Wykonujemy saszetkowanie na zlecenie, na materiałach powierzonych przez klienta, a także na naszych recepturach, w formie private label (z grafiką, nazwą, logiem klienta). 

Dysponujemy zautomatyzowaną maszyną do saszetek, o różnych wielkościach i pojemnościach. Pakujemy w saszetki:

 • masy kosmetyczne
 • płyny
 • produkty sypkie
 • produkty spożywcze płynne lub sypkie
 • żele, musy 
 • chusteczki z włókniny (w tym włókniny medycznej)

Przykładowe produkty możliwe do pakowania w saszetki jednorazowe:

 • krem do rąk 
 • maska do twarzy / rąk / stóp
 • peeling kremowy lub żelowy
 • saszetki z płynem biobójczym z chusteczką nasiąkaną
 • saszetki z nasiąkaną chusteczką z płynem lub żelem
 • jednorazowa saszetka z miodem 
 • saszetka z sokiem spożywczym 
 • saszetka z sypkim wsadem np. brokatem

Jednorazowe saszetki

Popularnością cieszą się jednorazowe saszetki z produktami niemal z każdej gałęzi gospodarki. Saszetki z masą kosmetyczną na dobre zagościły na drogeryjnych półkach. Przemysł spożywczy korzysta z tego rozwiązania od lat, podając sosy, miody, cukier, przyprawy i wiele innych produktów, właśnie w jednorazowych saszetkach. Spotykamy je najczęściej w hotelowych stołówkach oraz restauracjach, drogeriach, stacjach benzynowych. 

Saszetki z chusteczką

W ostatnim roku zwiększyło się zainteresowanie saszetkami z chusteczką nasiąkaną płynem lub żelem np. biobójczym, dezynfekcyjnym. Takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie utrzymanie czystości i higieny osobistej w każdej sytuacji. Z saszetek z chusteczką nasiąkaną płynem do dezynfekcji korzystają przewoźnicy, linie lotnicze a także hotele. 

Chusteczki mogą być nasączane dowolnym płynem lub żelem o niewielkiej gęstości, tak aby dobrze rozprowadził się na chusteczce. Oprócz chusteczek służących do dezynfekcji, spotykamy chusteczki odświeżające, pielęgnujące, myjące, odkażające.

Saszetki z chusteczką do odkażania (z wyrobami medycznymi)

Oferujemy niszową usługę saszetkowania wyrobów medycznych tj. chusteczek z płynem odkażającym (dezynfekującym), z wykorzystaniem certyfikowanej włókniny medycznej na bazie celulozy. Jako jedni z nielicznych oferujemy wykonanie takiej usługi dla sektora medycznego, jako usługa zewnętrzna, na powierzonych materiałach (wsad płynny). Zapewniamy odpowiednią klasę czystości produkcji.  

Próbki produktu w saszetkach

Saszetki to idealna forma dla wykonania próbek produktu. Wykonamy dla Państwa partie próbne produktów w formie saszetek, które mogą służyć jako materiały promocyjne produktu, próbka dla klienta ostatecznego, próbka dla kontrahenta do przetestowania wyrobu przed zakupem.

Gwarancja i jakość naszych saszetek

Saszetki wykonujemy w naszym certyfikowanym zakładzie, z wdrożeniem zasad HACCP, GMP kosmetycznego oraz IFS. Dajemy Państwu gwarancję jakości na każdym etapie produkcji. Nasze magazyny wyposażone są w pomiar temperatury oraz wilgotności powietrza, a także monitoring. 

Doradzamy w zakresie komponentów, a także zajmujemy się kompleksowo przygotowaniem produktu. Pracujemy tylko na sprawdzonych laminatach oraz włókninach.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

+48 881 608 937

info@puregdn.pl
Profesjonalny, kompleksowy co-packing, konfekcjonowanie, produkcja kontraktowa i private label.
GDN Sp. z o.o.
ul. Ostrogórska 9, 41-200 Sosnowiec
NIP: PL6443557176
KRS: 0000868697

Kontakt

E-mail: info@puregdn.pl
t: +48 881 608 937
Używamy plików cookie według naszej Polityki Prywatności
© 2023 PUREGDN - All Right Reserved