Rozlewanie usługowe płynu i żelu.

11 marca, 2021

Rozlewanie usługowe

Rozlewanie usługowe to jedna z możliwości, którą oferujemy naszym klientom. Mamy świadomość jak kosztowne jest utrzymanie własnych linii produkcyjnych w określonych standardach czystości, dlatego oferujemy rozlew kontraktowy, rozlewanie na zlecenie, na zasadach jednorazowych zleceń oraz długofalowej współpracy. 

Usługi rozlewania kierujemy w stronę producentów, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku, a także do firm, które startują ze swoim produktem. Rozlewanie na zlecenie to dobry sposób na sprawdzenie produktu, przygotowanie partii próbnych nowego produktu, bez ponoszenia kosztów zakupu, powiększania i utrzymania parku maszynowego. 

Rozlewanie na zlecenie

Niewątpliwie przyspieszy to wprowadzenie produktu na rynek i ograniczy koszty początkowe. Ceny rozlewania utrzymują się na poziomie, który pozwala przenieść ten etap produkcji na zewnętrzną firmę rozlewniczą. Takie rozwiązanie sprawdzi się przy produktach wysokomarżowych, rozlewaniu napojów i soków spożywczych, ze względu na restrykcje i wymagania w zakresie czystości i standardów produkcji. 

Certyfikaty i wdrożenia gwarancją jakości

Możemy pochwalić się wdrożeniem GMP kosmetycznego, HACCP oraz IFS. Zapewniamy najwyższą jakość na każdym etapie - od momentu przyjęcia produktu na magazyn, przez rozlewanie, po wydanie gotowego produktu. W zależności od rodzaju produktu, możemy zagwarantować stały pomiar temperatury i wilgotności powietrza. 

Rozlewanie chemii oraz rozlewanie mas kosmetycznych 

Rozlewanie chemii oraz rozlewanie kosmetyków o konsystencji żelowej, kremowej oraz płynnej, to również nasza specjalność. Proponujemy rozlewanie w pojemności od 10 ml do 5 l oraz większych kanistrów. Proponujemy rozlewanie w butelki, tuby, a także rozlewanie w doypack. 

Opakowania do rozlewu

Pracujemy na opakowaniach dostarczonych przez zleceniodawcę, a także proponujemy kompleksową usługę rozlewania w nasze (dostępne, ustalone) opakowania. W przypadku nietypowym opakowań, możemy przygotować specjalną matrycę na butelki i opakowania dla Państwa produktu.

Szczegóły dotyczące usługi rozlewania na naszych liniach rozlewniczych:

 • rozlewanie z pomiarem wagowym preparatu
 • zakręcanie pneumatyczne
 • etykietowanie automatyczne z roli
 • nadawanie numeru seryjnego (daty przydatności)
 • pakowanie w kartony zbiorcze
 • pakowanie na palety oraz streczowanie
 • oznaczenia kartonów zbiorczych, palet, etykiety ADR
 • park rozlewczy ze strefą EX (np. do rozlewania chemii z wysoką zawartością alkoholu)

Niektóre produkty, które rozlewamy na naszych liniach rozlewniczych:

 • olejki cbd
 • płyny do spryskiwaczy
 • płyny biobójcze, preparaty owadobójcze
 • paliwo do biokominka
 • żele pod prysznic, szampony, mydła w płynie
 •  soki, musy owocowe, napoje spożywcze

Receptury kosmetyczne, receptury chemiczne, private label

Wychodząc naprzeciw naszym kontrahentom, możemy zaproponować opracowanie receptury produktu kosmetycznego bądź chemicznego. Przygotujemy kompleksowy produkt w ścisłej współpracy z Państwem oraz naszymi specjalistami, od początku do końca. Dysponujemy także gotowymi, opracowanymi i zarejestrowanymi recepturami kosmetycznymi, z których mogą Państwa skorzystać, na zasadach private label, pod własną grafiką, nazwą oraz logo.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

+48 881 608 937

info@puregdn.pl
Profesjonalny, kompleksowy co-packing, konfekcjonowanie, produkcja kontraktowa i private label.
GDN Sp. z o.o.
ul. Ostrogórska 9, 41-200 Sosnowiec
NIP: PL6443557176
KRS: 0000868697

Kontakt

E-mail: info@puregdn.pl
t: +48 881 608 937
Używamy plików cookie według naszej Polityki Prywatności
© 2023 PUREGDN - All Right Reserved