Pakowanie w doypack z nadrukiem.

15 stycznia, 2021

Pakowanie w doypack

Pakowanie w doypack to nasza specjalność. Opakowania doypack zyskują na uwadze producentów chemii gospodarstwa domowego, a także kosmetyków i produktów spożywczych. U nas zapakują Państwo każdy z tych produktów w opakowania doypack.

Doypack z nadrukiem

Pakowanie odbywa się na przygotowanym i zadrukowanym Państwa grafiką laminacie (folii / inne). Doypack z nadrukiem jest przygotowywany przez nas kompleksowo. Zapewniamy odpowiedni i ustalony materiał, wypełniamy wsadem, dostarczamy w Państwa ręce gotowy produkt. Pracujemy na laminacie typu triplex (trójwarstwowym), zapewniającym jakość i gwarancję trwałości. 

Nadrukiem na doypack zajmują się sprawdzone przez nas drukarnie, z którymi stale współpracujemy. W państwa gestii leży przygotowanie pliku z grafiką na zadruk. W drodze wyjątku, po wcześniejszym ustaleniu, możemy przyjąć od Państwa przygotowany doypack z nadrukiem (laminat / inne), do wypełnienia wsadem na maszynie.

Doypack ze struną

Oferujemy kilka opcji pakowania w doypack. Doypack ze struną to opcja wybierana najczęściej przy wsadzie sypkim, bakaliach, cukierkach itp. Oprócz produktów spożywczych, doypacki strunowe stosowane są szeroko w kosmetyce oraz chemii domowej np. do pakowania tabletek do zmywarki, kapsułek do prania, soli do kąpieli.

Doypack z korkiem

Doypacki z korkiem stosujemy najczęściej przy pakowaniu produktów płynnych i żelowych. Korek umożliwia szczelne zamknięcie doypacka, do czasu ponownego użytku. Klienci zamawiają doypack z korkiem dla produktów takich jak mydła w płynie, żele, zapasy chemii domowej, a także do produktów spożywczych w mini doypack. 

Pakowanie w doypack z korkiem soków, musów i innych płynnych produktów spożywczych, jest możliwe na naszym zakładzie. Wdrożenia oraz certyfikacje HACCP, GMP oraz IFS gwarantują najwyższą jakość na każdym etapie produkcji. Dysponujemy także monitoringiem, pomiarami temperatury i wilgotności powietrza na naszych magazynach i halach produkcyjnych. 

Doypack z okienkiem

Rozumiemy chęć zajrzenia do środka! Przygotujemy dla Państwa doypack z okienkiem, który umożliwia klientowi zajrzenie do środka opakowania. W tym przypadku nadruk na doypacku będzie niepełny, z przerwą na przezroczyste okienko. 

Doypack papierowy

Doypack papierowy to wybór klientów, kierujących się ekologią, ale także ponadczasowością. Papierowy doypack w zależności od wsadu, będzie dwu lub trzywarstwowy, z zewnętrzą warstwą wykonaną z papieru. Opakowania te wpisują się w aktualne trendy i odpowiadają na potrzeby świadomych klientów.

Doypack aluminium

Doypack aluminiowy to nic innego, jak doypack z zewnętrzną warstwą wykonaną z aluminium. Występuje zarówno jako laminat duplex i triplex, w zależności od zapotrzebowania i rodzaju wsadu dobierzmy odpowiedni dla Państwa produktu. Doypack aluminium sprawdza się w szerokim zakresie produktów, zarówno spożywczych jak i kosmetycznych. Popularność zawdzięcza dobremu stosunkowi jakości, pola zastosowań do ceny. 

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

+48 881 608 937

info@puregdn.pl
Profesjonalny, kompleksowy co-packing, konfekcjonowanie, produkcja kontraktowa i private label.
GDN Sp. z o.o.
ul. Ostrogórska 9, 41-200 Sosnowiec
NIP: PL6443557176
KRS: 0000868697

Kontakt

E-mail: info@puregdn.pl
t: +48 881 608 937
Używamy plików cookie według naszej Polityki Prywatności
© 2023 PUREGDN - All Right Reserved